• Andrej Špilevoj

Susipažinkime: ar žinote apie mus, kad ... ?Pastebėjome, kad dauguma fotografų savo puslapyje turi skiltį "Apie mus". Kadangi pas mus tokios nėra, o pasakyti tikrai yra ką - nusprendėme glaustai pateikti keletą svarbiausių faktų apie mus. Tikimės, kad toks netradicinis prisistatymas jums patiks ir mes šio puslapio pabaigoje jau tapsime draugais.

Ar žinote, kad ...

... kad mūsų išskirtinis vestuvių fotografavimo stilius - fine art, kuomet dirbame su skaitmeniniais ir juostiniais fotoaparatais?

... kad mūsų komandoje yra 4 žmonės, kurie administruoja, fotografuoja, filmuoja, tvarko foto ir video medžiagą bei užsiima reklama?

... kad mūsų atsiskaitymo su klientais laikas yra pats greičiausias Lietuvoje (atsiliepimai čia), nes jūsų nuotraukas tvarko net du specialistai, o darbas pradedamas tą patį vakarą arba kitą rytą po jūsų šventės?

... kad visada turime atsarginį fotoaparatą, o fotosesijoms naudojame tik profesionalius foto objektyvus?

... kad Lietuvoje dirbame jau 3 metus, o prieš tai dirbome Airijoje, kur filmavome vestuves bei kitas šventes ir buvome vieni iš pirmų laisvai samdomų operatorių Airijos vakarų pakrantėje?

... kad esame serialo jaunimui Viskas Ore! autoriai, bei kūrybinė komanda?

... kad nuo 2017 metų dirbame visoje Lietuvoje?

... kad neturime nei vieno nusiskundimo, o mūsų paslaugas užsako ne vien tik jaunavedžiai, bet taip pat ir įvairios įmonės bei valstybinės organizacijos?

... kad savo nuotraukose mes mėgstame natūralumą ir šviesą (ir labai nemėgstame pozuotų nuotraukų)?

... kad taip pat plečiamės į pietus, todėl mūsų vestuvių fotografavimo bei filmavimo paslaugas jau galima užsakyti Italijoje, Kroatijoje, Graikijoje bei Tenerifeje (mūsų puslapis šioms šalims - www.happyeverafter.it)?

... kad turime Blog, kuriame viešiname ne tik savo darbus, bet taip pat pristatome įvairius foto eksperimentus, kalbiname kitus fotografus ir menininkus bei dalinamės įvairiais foto įspūdžiais?

... kad mūsų darbų peržiūrų skaičius YouTube ir Vimeo kanaluose viršija 2 000 000?

... kad dirbame su verslo liudijimu, todėl kiekvienas klientas gali paprašyti sąskaitos už suteiktas paslaugas prieš apmokant jas?


#vestuvės #vestuviųfotografas #fotopaslaugos #fineart #fotografas #fineartfotografija #vestuviufotografija #fotosesija #panevezys #klaipeda #anyksciai #rokiskis #birzai #truskava #juosta #dublinas #dublin #vilnius #kaunas #agfavista #juostalomo #juostinefotografija #35mm #mediumformat #placiajuoste