• Andrej Špilevoj

Ingos ir Gedimino vestuvių foto istorija (fine art)Vasaros sezonui sparčiai einant į pabaigą, aplankėme Biržus. Tai nebuvo „eilinė“ vestuvių diena, kuomet atrodo jau viską žinai: koks scenarijus ir įvykių eiga, kokių kadrų reikėtų, o kokių ne. Ir jeigu iš šono atrodo, kad mūsų kūryboje viskas kaip sviestu patepta - tai šis atvejis yra būtent ne toks. Pirmiausia reikėtų akcentuoti mūsų begalinę meilę FINE ART stilistikai, o su ja juostinei fotografijai. O kas, jei atsisakyti saugaus kelio ir išimti iš savo kuprinės visą skaitmeninę įrangą? Iššūkis?! Ne kartą mūsų galvose kirbėjo ši mintis. Juk tokie meninės fotografijos meistrai, kaip Erich Macvey ir Jen Huang daro tai nuolatos. Tai kodėl gi nepabandžius ir mums?

Nepaisant didelės rizikos (prašauti/pamesti/apšviesti visus kadrus), mes pasiryžome išbandyti save. Su savimi pasiėmėme tik juostinius fotoaparatus, kišenes užpildėme Kodak Tmax 100 (35mm) ir Fuji 400h (120) juostelėmis ir iškeliavome į Biržus. Netikėtai, o gal visai ir neatsitiktinai, mūsų keliai nuvedė mus į nepaprastai žavingos poros Gedimino ir Ingos jaukią vestuvių šventę. Šviesi ir šilta atmosfera, paprastumas, gerumas ir jaunatviškai pakylėta nuotaika iš karto užbūrė mus. Nesistengėme užimti pagrindinio fotografo vaidmens, todėl šis kartas mums padėjo būti ne tik esminių įvykių sūkuryje, bet kartu stebėti iš šono ir atsirinkti tik labiausiai norimus vaizdus (kadrus). Neskubėti, išlaukti tinkamo momento ir tik tada paspausti fotoaparato mygtuką. Tai buvo vienas malonumas, darbas kuris ėjo lygiagrečiai su idėja ir noru išbandyti savo jėgas. Vienos gražios vasaros dienos eksperimentas, kupinas mielų akimirkų, naujų pažinčių, labai seniai matytų ir tądien sutiktų draugų. Mūsų atsiminimuose dar iki šiol likę tie trapūs momentai: entuziastinga ir bėgioti nusiteikusi Inga, drebančios nuo jaudulio Gedimino rankos, už vestuvių suknelės pasislėpęs katinas, lengvai išprotėjusi pabėgusi karvė (apie tai pamatysite mūsų vLoge), būrys šaunių pabrolių, kažkur ant kelio besirepetuojančios vakaro šokį pamergės... ir dar daugelis kitų, kurie tą dieną padarė ypatingą. Kai važiuoji dirbti išsikėlęs labai konkretų tikslą, tikrai nesitiki, kad pasijausi kaip svečias ir visos šventės dalimi. O tas momentinis ir šiltas grįžtamasis ryšis yra vienas didžiausių variklių, skatinančių mus toliau tobulėti vardan meno. Ačiū Jums, brangūs Inga ir Gediminai, kad leidote mums kartu pasidžiaugti jūsų ilgai laukta diena. Linkime Jums dar daug tokių pat tikrų ir meilės kupinų istorijų. O jus, brangūs skaitytojai, kviečiame pasižiūrėti šios ypatingos dienos foto istoriją. Tegul sparčiai tirpstantis vasaros laikas jūsų neliūdina, tikime, kad ruduo atneš savo istoriją bei spalvą.

(Autorė: Marija Giliova. Fotografai: Andrius ir Marija. vLog operatorius - Paulius Oficerovas.)​​


​​


#Vestuviųfineartfotografas #vestuviufotografas #fotografasvilniuje #fotografaskernaveje #vestuveskernaveje #fineartfotografas #vestuviufotografasvilniuje #vestuvėspanevėžyje #fotografaspanevėžyje #meninefotografija #fuji400h #kodaktmax #juostinefotografija